Koniec akcie na Windows 10.

Bezplatný upgrade na Windows 10 končí 29.7.2016. Do tohoto termínu sa treba rozhodnúť či si zvolíme tento nový operačný systém, alebo zostaneme pri staršej verzii. V prípade nejasností píšte na email:

 
Ak máte čo, píšte!

Servis počítačov a notebookov.

V prípade, že máte akékoľvek problémy s vašim počítačom, či už hardwarové alebo softwarové, obráťte sa na nás. Problém posúdime a ak je to len trochu možné, promptne vyriešime. Nájdete nás v našej predajni v Bratislave - Petržalke na Gessayovej ul. 14 - 16 od pondelka do piatku v čase od 10.00 - 18.00 hod. V prípade opravy stolného počítača, stačí priniesť samotný počítač bez káblov, myši, klávesnice atď. Ak máte notebook je dobré nezabudnúť na sieťový adaptér (nabíjačku). Robíme, samozrejme, aj opravy softwerových závad, reinštalácie operačných systémov a odvírenie počítačov. Po zistení závady vám navrhneme cenu opravy a po vašom súhlase počítač opravíme. Tešíme sa na vašu návštevu. V prípade nejasností píšte na email:

 
Ak máte čo, píšte!

Elektronické registračné pokladnice - ERP

Naša firma je zmluvným partnerom výrobcu registračných pokladníc EURO, firmy ELCOM. Dodávame celý sortiment týchto pokladníc a iste si medzi nimi nájdete vhodné riešenie pre vašu prevádzku. Ako registrovaná servisná organizácia vykonávame uvádzanie fiskálnych registračných pokladníc do prevádzky, povinné pravidelné servisné prehliadky registračných pokladníc a servis registračných pokladníc EURO od slovenskej firmy ELCOM. Tieto pokladnice plne zodpovedajú novému zákonu č. 289/2008 Z.z.

Nový Windows 8 v predaji

Microsoft uviedol na trh novú verziu svojho operačného systému Windows 8. Okrem základnej verzie, existuje aj vo verzii Pro. Pre záujemcov je dostupný tento operačný systém ako OEM, ktorý sa predáva s novým počítačom alebo ako upgrade z Windows XP alebo Vista. Samozrejme su dostupne verzie pre 32-bitové aj 64-bitové procesory.